IMG-LOGO
Açıkhava Logo

Hakkımızda

Açıkhavacı globalleşen dünyadaki değişimleri takip ederek, görsel sanatlar çerçevesinde teknolojinin yardımı ile kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar ve teknolojik gelişmelerle aynı hızda ilerleyebilmek için, kurumsal hizmetler alanında müşterilerine yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Açıkhavacı, tanıtım ve reklam sektöründe hizmet vermek amacıyla yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği çalışmalarla müşteri portföyünü her geçen gün genişletmiş ve açıkhava (outdoor) tam hizmet ajansı olma yönünde önemli adımlar atmıştır.

Başarısının temeli uluslararası trendi takip etmeye, hırslı, profesyonel, sorumluluk sahibi ve istisnai bir Öncü ve rekabetçi takım ruhu ile motive olmuş ekiplerine dayanmaktadır.

Firmamız, hizmet verdiğimiz siz sevgili müşterilerimizin reklam ve promosyon kalitesini yükselterek müşteri portföyünüzü artırmak amacıyla kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Açıkhava reklam mecralarının satın alınması, pazarlanması, ilgili reklam ürünlerinin yapımı ve montajının gerçekleştirilmesi sürecinin tamamını kapsayan hizmetleri ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

Açıkhavacı, MAARE GROUP bünyesinde yer almakta olup, iç ve dış mekan reklam ürünlerinin yapımı ve montajı konusunda uzmanlaşmıştır.Sunulan hizmetler arasında dijital baskı, germe vinil tabela, alüminyum-plexiglass tabela, duvar reklam uygulama, totem uygulama, araç kaplama, ışıklı-ışıksız reklam panoları, yönlendirme panoları & neon uygulama ve montajını kapsamaktadır.

- Açıkhavacı

Kaliteli Ürünler

Tabelalarda ve baskılarda uygun ve kaliteli ürünler sunmaktayız.

Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar

Örnek çalışmalarımızı görmek için tıklayınız.

Hızlı Çözümler

Tasarım ve üretim süreçlerini hızlı bir şekilde bitirip teslim etmekteyiz.